artykuł nr 1

Ogłoszenie Wójta Gminy Sadowie

WÓJT GMINY SADOWIE
OGŁASZA NABÓR
NA STANOWISKO URZĘDNICZE W URZĘDZIE GMINY W SADOWIU

Nazwa stanowiska urzędniczego:

Inspektor ds. księgowości budżetowej w Referacie Finansowym

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  2. Minimum 5 lat pracy
  3. Zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw  publicznych
  4. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe:

  1. Biegła obsługa komputera, Internetu, urządzeń biurowych
  2. Umiejętność pracy pod presją czasu
  3. Umiejętność pracy w zespole i szybkiego podejmowania decyzji
  4. Znajomość zasad księgowości budżetowej, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz zasad gospodarki finansowej jednostek budżetowych i dyscypliny finansów publicznych
  5. Znajomość przepisów podatku dochodowego i ZUS
  6. Znajomość przepisów płacowych
  7. Znajomość prowadzenia księgowości budżetowej i samodzielnej obsługi programu komputerowego do prowadzenia księgowości, programu płacowego i programu „Płatnik”
  8. Posiada predyspozycje do pracy na danym stanowisku, organizowania pracy , gotowość do podnoszenia wiedzy i kwalifikacji
  9. Znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości budżetowej i finansowej
  10. Komunikatywność, konsekwencja w realizowaniu zadań ,dokładność, sumienność , rzetelność i odpowiedzialność.
Zakres zadań:

  1. Prowadzenie rachunkowości budżetu gminy,
  2. Realizacja zadań w zakresie rachunkowości budżetowej, ewidencji i sprawozdawczości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  3. Sporządzanie planów i sprawozdań budżetowych budżetu gminy
  4. Sporządzanie list płac i rozliczanie z ZUS i Urzędem Skarbowym
  5. Prowadzenie obsługi kasy Urzędu Gminy zgodnie z przepisami obrotu pieniężnego i zasobami gospodarki kasowej.

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny
  2. Życiorys -Curriculum vitae
  3. Kserokopie świadectw pracy
  4. Kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie
  5. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach
  6. Oświadczenie o niekaralności  za przestępstwa popełnione umyślnie
  7. Wypełniony kwestionariusz osobowy z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. (dostępny pod adresem: target=_new>http://www.bip.sadowie.akcessnet.net/index.php?job=wiad&idg=3&id=614&x=72&y=1&n_id=757)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w kopercie z adnotacją ”NABÓR” na stanowisko inspektor ds. księgowości budżetowej w sekretariacie Urzędu Gminy w Sadowiu w terminie 10 dni od dnia ogłoszenia w BIP i na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 czerwca 2011 r.

Nie dopuszcza się składanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną.

Kandydaci, którzy przejdą wstępną selekcję zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 015- 8692 440 wew. 40

  Data ogłoszenia konkursu 17.06.2011 r.