artykuł nr 1

OGŁOSZENIE O NABORZE - KOORDYNATOR PROJEKTU

Sadowie, 29.06.2011 r.

Gmina Sadowie/
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sadowiu

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO:

KOORDYNATOR PROJEKTU SYSTEMOWEGO
pn.
Aktywna integracja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na terenie Gminy Sadowie”

współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • przygotowanie merytoryczne do realizacji projektów unijnych na lata 2007 – 2013,
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracach nad realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym min. roczne na stanowisku Koordynatora,
  • znajomość zasad realizacji i rozliczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
  • biegła obsługa komputera i Internetu, w tym umiejętność pracy w Generatorze Wniosków Aplikacyjnych i w Generatorze Wniosków Płatniczych,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Główne obowiązki:

  • koordynowanie pracą zespołu projektu,
  • nadzór nad realizacją projektu,
  • przygotowanie wniosków o płatność wraz z wymaganymi załącznikami,
  • prowadzenie wymaganej sprawozdawczości,
  • przygotowanie harmonogramu realizacji projektu,
  • inicjowanie i uczestnictwo w spotkaniach Zespołu Realizującego Projekt oraz
    w konferencjach, szkoleniach dotyczących realizacji projektu,
  • przygotowanie sondaży rynku, sporządzenie protokołów, udział w przygotowywaniu procedur odnośnie zamówień publicznych,
  • inne zadania zlecone przez Kierownika OPS w Sadowiu nie wymienione powyżej,
    a związane bezpośrednio z realizacją projektu.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • curriculum vitae,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przygotowanie do realizacji projektów unijnych (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach),
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2002 roku, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.),
  • mile widziane referencje od pracodawców dotyczące realizowanych i rozliczanych projektów unijnych.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa zlecenie w okresie od lipca 2011 r. do grudnia 2011 r.
  • czas pracy nienormowany, w tym przynajmniej 1 raz w tygodniu w siedzibie OPS
    w Sadowiu

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej
w Sadowiu w godzinach 8.00 do 15.00, lub przesłać pocztą na adres:
Sadowie 86
27 - 580 Sadowiu,
w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na Koordynatora projektu”,
w terminie do 06 lipca 2011 r. do godziny 15.00 (liczyć się będzie data wpływu oferty do OPS w Sadowiu).
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Gminy Sadowie oraz w BIP Sadowie:

www.sadowie.com.pl

www.bip.sadowie.akcessnet.net

Kierownik OPS w Sadowiu

Ewa Chlebna