artykuł nr 1

OGŁOSZENIE O NABORZE - KOORDYNATOR PROJEKTU

Sadowie, 08.02.2012 r.

Gmina Sadowie/
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sadowiu

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO:

KOORDYNATOR PROJEKTU SYSTEMOWEGO
pn.
Aktywną integracją zmieniamy naszą przyszłość”

współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/wykształcenie podyplomowe związane tematycznie
    z prowadzeniem projektów dofinansowanych ze środków EFS
  • przygotowanie merytoryczne do realizacji projektów unijnych na lata 2007 – 2013, potwierdzone certyfikatami,
  • min. dwuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach nad realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,
  • udokumentowane doświadczenie w pracy przy realizacji projektu systemowego na stanowisku Koordynatora
  • znajomość zasad realizacji i rozliczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
  • biegła obsługa komputera i Internetu, w tym umiejętność pracy w Generatorze Wniosków Aplikacyjnych i w Generatorze Wniosków Płatniczych,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • dyspozycyjność i mobilność.

Główne obowiązki:

  • koordynowanie pracą zespołu projektu,
  • nadzór nad realizacją projektu,
  • przygotowanie wniosków o płatność w części finansowej wraz z wymaganymi załącznikami,
  • prowadzenie wymaganej sprawozdawczości,
  • przygotowywanie i prowadzenie korespondencji projektowej,
  • przechowywanie i archiwizowanie dokumentów projektowych zgodnie z wytycznymi POKL
  • organizacja transportu uczestników projektu z gminy Sadowie do miejsca realizacji działań aktywizacyjnych,
  • nadzór nad rekrutacją uczestników projektu (właściwą oraz uzupełniającą)
  • nadzór nad realizacją pracy socjalnej w ramach projektu, w tym zwłaszcza zawieraniem, monitorowaniem i zamykaniem kontraktów socjalnych
  • opracowanie regulaminu uczestnictwa w projekcie
  • wykonywanie obowiązków związanych z obsługa formularza PEFS
  • odpowiedzialność za wykonanie obowiązków wnioskodawcy zawartych w umowie o dofinansowanie realizacji projektu
  • dokonywanie zaplanowanych dla OPS w Sadowiu zakupów w ramach kosztów pośrednich
  • inicjowanie i uczestnictwo w spotkaniach Zespołu Realizującego Projekt oraz
    w konferencjach, szkoleniach dotyczących realizacji projektu,
  • wykonywanie obowiązków w zakresie informacji i promocji projektu zgodnie z wytycznymi POKL
  • przygotowanie sondaży rynku, sporządzenie protokołów, udział w przygotowywaniu procedur odnośnie zamówień publicznych,
  • inne zadania zlecone przez Wójta Gminy Sadowie i Kierownika OPS w Sadowiu nie wymienione powyżej, a związane bezpośrednio z realizacją projektu.

Wymagane dokumenty:

  • oferta cenowa brutto (zawierająca kwotę wynagrodzenia za całość zlecenia – Zamawiający wypłaci wynagrodzenie w równych częściach w miesiącach: marzec. kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, październik, grudzień 2012 ),
  • życiorys zawodowy,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających: wykształcenie i przygotowanie do realizacji projektów unijnych, w tym systemowych, doświadczenie w pracy na stanowisku Koordynatora, w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym projektów systemowych
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2002 roku, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.),
  • referencje dotyczące realizowanych i rozliczanych projektów unijnych.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa - zlecenie w okresie od lutego 2012 r. do grudnia 2012 r. przy czym płatności zaplanowano siedmiokrotnie w trakcie realizacji projektu – w miesiącach: marzec. kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, październik, grudzień
  • czas pracy nienormowany, w tym, w okresie marzec-czerwiec 2012,  przynajmniej 2 razy w tygodniu w siedzibie OPS w Sadowiu i 1 raz w tygodniu w siedzibie Partnera w Ostrowcu Św. (w godzinach pracy obu instytucji ).

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej
w Sadowiu w godzinach 8.00 do 15.00, lub przesłać pocztą na adres:
Sadowie 86
27 - 580 Sadowiu,
w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na Koordynatora projektu – OPS 2012”,
w terminie do 15.02.2012 r. do godziny 15.00 (liczyć się będzie data wpływu oferty do OPS w Sadowiu).

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Gminy Sadowie oraz w BIP Sadowie:

www.sadowie.com.pl

www.bip.sadowie.akcessnet.net

UWAGA: Z postępowania automatycznie podlegają wykluczeniu osoby będące pracownikami oraz współpracownikami (na podstawie umowy zlecenia, współpracy, umowy o dzieło) partnera realizującego projekt (Agencja Rozwoju Lokalnego
Sp. z o.o. w Ostrowcu Św.)

Kryteria oceny ofert: cena 50%, 30% przygotowanie merytoryczne, 20% doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska najkorzystniejszy bilans procentowy.

Kierownik OPS w Sadowiu

Ewa Chlebna